Klub Českých Turistů

odbor TJ Nový Jičín

KČT Nový Jičín » Kniha návštěv

KNIHA NÁVŠTĚV

Toto je kniha návštěv. Zde můžete psát prakticky cokoliv, co máte na srdci. Pamatujte na slušné vychování a prosím, nevkládejte žádný spam ani nežádanou reklamu. Vyhrazujeme si právo smazat či upravit jakýkoliv příspěvek, který nebude v souladu s našimi vnitřními pravidly anebo bude psán za účelem poškození druhé osoby.
Děkujeme za pochopení.

Karel Melichárek
09. 02. 2019 16:29

Pěkný veb, zajímavý klub, atraktivní aktivity, jenom to utajení členské základny není chvályhodné. Rád bych se přidal, ale jsem starý baran a potřebuji po horách vodiče. Ne, že bych bloudil v Beskydech, Tatrách, na Fatre se neztratím ani za mlhy ani v hmle. Ale už se těma dolinama šourám a po hřebenech vleču. Potřebuji zkrátka stádo k tomu abych se motivoval nedoplazit se do cíle poslední. Zkuste doplnit váš veb seznamem členů a členek, možná z nich většinu znám, určitě u vás bude Jindra Baťka, bývalý ředitel SOU Šenov. Jakým způsobem přijímáte členy? Administrativně (chybí formuláře) nebo testem výkonnosti? Těším se na odpověď na mé dotazy a na výstup (ne na vrchol), leč z ilegality.
Zdravím všechny turisty a stvrzuji to kalíškem vrcholovky.
Melichárek

Martina Fiedlerová, předsedkyně odboru reaguje:
Děkujeme, pane Melichárku, za váš zájem. Na stránkách prezentujeme naši činnost a sdělujeme informace o připravovaných akcích jak našim členům, tak i dalším zájemcům o turistiku. Na webových stránkách jsou zveřejněni ti, kteří se podílí na činnosti odboru jako funkcionáři nebo pořadatelé akcí. Ti nosí "kůži na trh". U ostatních členů respektujeme jejich soukromí, maximálně je můžete vidět na fotkách ve fotogalerii. Pokud máte zájem o podrobnosti týkající se členství v našem odboru KČT, ráda vám je sdělím přes e-mail kctnj@seznam.cz a mohu vám poslat i přihlášku. Máte pravdu, na webových stránkách chybí (nikdo není dokonalý), ale zatím jsme se se všemi zájemci o členství domluvili k oboustranné spokojenosti. Našich akcí se samozřejmě můžete zúčastnit i jako host a zjistit, jak to u nás chodí.
Turistice zdar.
Martina Fiedlerová

Martina Fiedlerová
09. 12. 2018 11:02

Ať žije Mikuláš!
Děkuji Slávkovi, Ivě a Tomášovi za skvělý herecký výkon a Slávkovi i za režii celé nevšední akce. Všichni jsme dobře bavili, jak ti hodní, tak i hříšníci. V mikulášské dražbě jsme utržili 1.910 Kč. Skvělé! Tuto částku přidáme do charitativní sbírky KČT Novoroční čtyřlístek 2019. Dík patří všem, kteří se podíleli jak darem do dražby tak i vlastní aktivní účastí v dražbě.
Přeji vám klidný advent a krásné a šťastné vánoční svátky. Martina

Renča Peksová
27. 10. 2018 19:58

Protože jsem mezi Vámi nováček, chtěla bych poděkovat, že jste mě mezi sebe vřele přijali.
Mám za sebou tři akce a všechny byly báječné.
Byla jsem ve Slovenském ráji s Milanem. Celý výjezd byl špičkové zorganizován a jako bonus jsme měli krásné počasí. Poprvé jsem si zde vyzkoušela ferratu, což byl nezapomenutelný zážitek. No prostě děkuji, Milane.
Druhým mým výletem byly slovenské Javorníky, které organizoval Slávek. Nadšení z malebného kraje podtrhla taška plná hřibů, co víc si přát. Slávku, děkuji.
A zakončila bych to posledním zájezdem, ze kterého ještě nemám ani umyté pohorky. Černá Hora. Úžasné, jinak to nazvat nelze, to se musí zažít! Moje díky patří všem, kteří tuto akci zorganizovali, což věřím, že to nebylo jednoduché. Hlavně Slávkovi, Michalovi a také řidičům, kteří předvedli, že jsou pány svého řemesla. Tato "dovolená" se mi velice líbila, krásná příroda, skvělý kolektiv, počasí vyšlo, jako na objednávku. Vše předčilo mé očekávání. Ještě stále vidím ty krásné výhledy, když zavřu oči.
Přeji celému oddílu, aby i nadále sdružoval lidi, které spojuje láska k přírodě a aktivnímu životu; a spoustu dalších skvělých výletů a zájezdů. Už se těším.

Slavomír Kácal
25. 10. 2018 09:53

Haló, Haló, děkuji za přízeň a hezká slova, která mi v uvedeném znění nejdou spolknout, jelikož si je nezasloužím. Bral bych ještě - jsi báječný, ale úžasný je příliš. No, už je to tam. Přátelé, bylo mi ctí a potěšením s vámi strávit tento skvostný týden, plný hor, jezer, památek, adrenalinu, exotiky muslimského světa, legrace a zpěvu. To vše umocněno počasím, které lepší být již nemohlo. Byla to fuška, dát tohle dohromady. Otěžemi tohoto týdne však skvěle kočíroval průvodce, místa znalý Michal z Pamíru 7000.Po více jak 10ti leté spolupráci s ním byl zárukou kvality. Děkuji za nás Michale. Co předvedli řidiči na úzkých cestách nad propastmi a stržemi, Milan s Pepou, byl nejvyšší stupeň profesionality jejich řemesla. Děkujeme chlapi i za zvýšení hladiny adrenalinu. Pokud vás akce oslovila i osmělila, snad zase někdy.... S poklonou a úctou nad dosaženými výkony všem a s díky za společnost plnou pohody Slávek.

Radana Navrátilová
23. 10. 2018 08:16

Chtěla bych moc poděkovat Slávkovi opožděně za Slovenské Javorníky,které neměli chybu,po všech stránkách,ale teď chci hlavně poděkovat za neuvěřitelně krásný zájezd do Černé Hory a Srbska.Neumím to tak krásně napsat,jako předchozí,tak se k nim jen připojuji a děkuji jak řidičům a Michalovi,který ze mě"vydoloval"i to co sem netušila,že ve mě je (aniž by to on sám tušil) :-),ale hlavně Slávkovi,že má kolem sebe tak super lidi a on sám,že je tak obětavý a zařídil tento nádherný zájezd(ani se mi nechtělo domů)!Vřelé díky a doufám,že se brzy sejdeme s tak fantastickou partou lidí,v tak krásném prostředí! Hore Zdar!!!

Ivana Tvrdoňová
22. 10. 2018 21:45

Na zájezd do Černé Hory a Srbska jsem se přihlásila na poslední chvíli. Měla jsem tušení, že to "VYJDE". A vydařilo se úplně všechno - nádherná příroda, krásné počasí a fajn lidi. Děkuji všem, ráda jsem s Vámi pobyla.
Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které člověku berou dech (neznámý autor). Ivana

Martina Fiedlerová
21. 10. 2018 19:26

Ráda bych touto cestou poděkovala organizátorům zájezdu do Černé Hory a jižního Srbska - průvodci Michalovi z Pamir7000, oběma řidičům a hlavně Slávkovi Kácalovi, který byl "otcem myšlenky" a iniciativně se podílel na zajištění akce. To, jak jsme se na zájezdu cítili, popsal již níže Roman. Snad jen doplním, že na dobré náladě se podílelo i úžasné počasí - lepší jsme si ani přát nemohli. Během zájezdu jsme si mohli pořádně máknout a nebo taky odpočinout - jak kdo chtěl. A našel se i prostor k posezení u kytary.
HORÁM ZDAR

Roman Merta
20. 10. 2018 20:42

KČT mám rád a pokud můžu, tak s nimi občas vyrazím na menší či větší výlet do přírody. Nejčastěji na jednodenní výlet některou sobotu. Je to poprvé co jsem se zúčastnil vícedenního zájezdu a ještě k tomu za hranice naší vlasti. Byl jsem pln očekávání, jaké to bude, ale v podvědomí jsem věděl, že to dopadne dobře. Moje podvědomí mě nezklamalo. Zájezd do Černé Hory se opravdu vydařil. Díky perfektním řidičům, díky nápadu a organizaci úžasného Slávka, a díky Pamiru7000, který s účastí Michala tomu dal punc kvality. Mám-li se pouštět do hodnocení akce, tak prosím: Jako že nic není dokonalé, asi i tento zájezd měl svoje chyby. Ale já o nich nevím, žádné jsem nenašel.
Účastníci zájezdu:
Zájezdu se zúčastnili lidé s různými zájmy, vlastnostmi i starostmi. Ale všichni s otevřeným srdcem pro přírodu, poznání a radost ze života. A to mne fascinovalo. Asi jsou to vlastnosti turisty. Co mne však nejvíce udivilo, že zájezdu se účastnili jenom mladí lidé. Prostě tam nikdo starej nebyl, samí mlaďoši. Samozřejmě nemám na mysli věk v občance, ale to, že všichni byli mladí duchem.
Říká se, že pokud člověk navštíví nějaké místo na delší dobu, zapíše se vibrace onoho místa natrvalo do buněčných membrán příslušných buněk v těle. V případě jižního Srbska a Černé Hory to byly opravdu silné vibrace, které ve mně zanechali velmi příjemné pocity. Proto tomu, kdo si chce svoje buňky navibrovat na vyšší frekvenci, mohu Č.Horu vřele doporučit. Ale tomu, kdo si je chce převibrovat trvaleji, tak tomu doporučuji Č.Horu jedině s KČT Nový Jičín.

Martina Fiedlerová
11. 09. 2018 19:19

Zdravím všechny, kteří se v sobotu 1. 9. 2018 nezalekli předpovědi počasí a přišli si na Skurečenou užít krásný sluníčkový den. Pochoutky na ohni i na grilu, milá společnost vč. bravurní hry na kytaru otce a syna Hruškových - to nemělo chybu. Těším se na příští rok! Martina

Radana Navrátilová
05. 09. 2018 16:57

Moc děkuji všem kdo se podílel na organizaci "Opékání špekáčků" na Skurečené. Byla to nádherná akce s výbornou domácí polévkou a perfektní zábavou! Díky za super odpočinek se super partou!

Radana Navrátilová
05. 09. 2018 16:51

Chtěla bych se opožděně přidat k poděkování Milanovi Mikušovi za opravdu nádherný zájezd na Slovenský ráj. Byly to úžasné čtyři dny v krásném ubytování,s nádhernou přírodou,korunovanou Spišským hradem.Trasy byly perfektně připraveny pro všechny zdatné i ty méně,každý si mohl vybrat.Moc velké díky oběma kytaristům a Radkovi,našemu řidiči,za bezpečnou cestu tam i zpět. Taky děkuji Haničce Mikušové za pojištění a trpělivost s Milanem při plánování tohoto zájezdu a doufám,že už má v plánu další tak krásný zájezd?? Díky

Ivana Klimčíková
29. 08. 2018 09:17

Moc děkuji Milanovi Mikušovi za bezvadný zájezd na Slovenský ráj. Našel krásné ubytování s bazénem a výhledem na Spišský hrad, doporučil pěkné trasy s různými variantami pro každého. Když se k tomu přidá večerní zpívání s kytarou se Slávkem Kácalem a Zdeňkem Palackým, kterým také patří velký dík, takové 4 dny nemají chybu!

Petr Kouba
29. 01. 2018 21:11

Chata Skurečná. V lednu jsme poprvé navštívili beskydskou chatu Skurečná. Naše parta "otcové a děti" byla nadšena z pobytu mimo civilizaci. Ačkoliv nebyl sníh, tak turistika v okolí, topení v kamnech a čištění zubů u studánky na nás dýchalo romantikou. Není se co divit, že jsou termíny beznadějně rezervované. Chtěl bych touto cestou ještě pozdravit pana Ondrušku, který se nám ochotně věnoval. Tak snad za rok zas... na Ydykseb

Zdenka Poláchová
03. 11. 2017 17:04

Babiččino údolí-Náchodsko
Milí turisté,opět vám děkujem ,za bezva akci,pod vedením manželů Čejkových.Tolik krásných zážitků a poznání,nových míst,jak v České republice i v zahraničí,by jsme bez vás turistů nikdy nepoznaly.Dík patří, hlavně Ivanovi a Vlastě.Moc si přejem,aby vám fungovala spolupráce s novým klubem,manželů Čejkových.
Dejte na stranu nesváry a věnujte se nám turistům,kteří obdivují,vaši obětavost a zapálení,pro nové akce.
zdraví Zdenky.

Arnošt Pokorný · www.hradstaryjicin.cz
30. 08. 2017 15:42

Vloni nám parta lidí z KČT Nový Jičín pod vedením manželů Čejkových pomohla s uskutečněním krásné akce STRAŠIDELNÝ HRAD. Letos se této akce manželé Čejkovi nezůčastnili, ale organizaci svých přátel z klubu si vzal pod svá křídla "Čert" Honza Ondruška a "Vodník" Milan. Chtěl bych jim tímto velice moc veřejně poděkovat za skvělou pomoc s organizací, přípravou kostýmů a kreativitu v přípravě programu. A současně můj velký dík patří všem strašidlům. Myslím, že jsme si to na hradě všichni skvěle užili, zažili kus legrace a už dnes se těším na spolupráci v dalším roce. Kastelán Arnošt Pokorný, hrad Starý Jičín.

František Horák
11. 07. 2017 17:13

Dík Jiřímu Paukovi za zájezd do Vysokých Tater,Slávkovi Chočské vrchy
Radkovi za bezpečnou dopravu.
Turistice zdar čaute Franta

Klosova Petra
25. 06. 2017 15:07

Moc děkuji p.Paukovi za úžasný zájezd do Polských Beskyd,kraj jezer s nádherným koloritem hor,námět na dovolenou a ještě blízko.Také děkuji dodatečně Čejkovým za krásný výlet do Chřib,bylo to také moc pohodové.

klosova petra
25. 06. 2017 14:44

Pokud mohou všichni napsat a odešle sem to.proč ne mi

Martina Fiedlerová
19. 06. 2017 22:10

Děkuji Slávkovi, že pro nás připravil zájezd do krásných míst Slovenska. I přes nástrahy počasí a cestářů se nám podařilo program absolvovat a poznat zase něco nového. Posezení se zpěvem a kytarou také určitě všechny potěšilo. Upřesňuji, že to Slávek všechno vymyslel a připravil, moje pomoc byla jen administrativní a nepatrná. Těším se na další výlety se Slávkem.

Radana Navrátilová
18. 06. 2017 18:22

Je to již týden co jsme se vrátili z Chočských vrchů a stále čerpám energii z těch nádherných zážitků,přírody a perfektní organizace.Moc děkuji Slávkovi a Martince za nádherný zájezd a samozřejmě i Radkovi,za bezpečnou dopravu,tam i zpět.Taky děkuji Slávkové Petře,za trpělivost.Už se těším,na další setkání!:-)