Klub Českých Turistů

odbor TJ Nový Jičín

KČT Nový Jičín » Kniha návštěv

KNIHA NÁVŠTĚV

Toto je kniha návštěv. Zde můžete psát prakticky cokoliv, co máte na srdci. Pamatujte na slušné vychování a prosím, nevkládejte žádný spam ani nežádanou reklamu. Vyhrazujeme si právo smazat či upravit jakýkoliv příspěvek, který nebude v souladu s našimi vnitřními pravidly anebo bude psán za účelem poškození druhé osoby.
Děkujeme za pochopení.

Ivo Nedoma
08. 07. 2023 11:30

Ahoj. Díky, díky, díky. Lužické hory, další úžasná akce zorganizovaná a provedená KČT Nový Jičín. Parádní trasy, skvělý kolektiv, vynikající organizace, prostě nezapomenutelné zážitky. Hip, hip Milan a spol. Zdraví Ivo, Vlasta a Amy. PS těšíme se na další akce.....

Alena Vavrušová
07. 07. 2023 12:02

Chtěla bych poděkovat za úžasnou organizaci zájezdu do Lužických hor. Nemělo to chybu.
Alča & Igor

Olga Hudáková a spol.
19. 06. 2023 21:04

17.6 to byl den,kdy nás klub turistů vylákal opět ven.A stálo to zato.Během jízdy autobusem jsme dostali od sličných stevardů sladkost a nealko,abychom zvládli plánovanou trasu.Pak už to bylo na nás.Start i cíl Holčovice.Kdo se nedíval pod nohy viděl hodně krásy kolem.Upravené domky,chaty,stoleté stromy a obory se zvířaty.Na rozhledně na Skalce jsme si dobili baterky a pak vzhůru dolů na plánovaný oběd.Aby nám více vytrávilo se postarali tři turisté,kteří nenašli cíl.Pak vše probíhalo podle perfektního plánu Aničky.Čekala nás prohlídka na zámku Linhartovy.Kostelánem i průvodcem byl pán Jaroslav Hrubý.Takového nadšence pro práci ocenili i v Pelhřimově.Během prohlídky panovala dobrá nálada díky vtipnému vyprávění p.Jaroslava.Krásný výlet jsme ukončili vydatným deštěm a hurá domů.Ps:My taky máme ve výboru nadšence a děkujeme jím tímto co pro nás členy dělají.

Olga Hudáková a spol.
15. 05. 2023 18:12

13.5 byl plánovaný výlet na který jsme se těšili.Tuto sobotu jsme neobdivovali pouze krásy venkovní krajiny.ale nahlédli jsme i do podzemí.Příjemná změna.Nevíme čím to je,ale opět velká účast pod vedením Mirka a Aničky Raškových.Podařilo se jim zajistit prohlídku Flascharova dolu pro 44 turistů.Pak
následoval volný program podle zálib.Rozhledna,muzeum Katovna anebo loudačka do Oder.Díky perfektní organizaci sehrané dvojky A+M nechybělo ani osvěžení v restauraci a díky hezkému počasí jsme dojeli domů suchou nohou.Nezbýva než dodat velké Díky.

KČT NJ reaguje:
Olgo, děkujeme za krásný komentář a jsme rádi, že jste byli s námi !!!

Milan Mikuš
15. 05. 2023 17:00

Musím také poděkovat pořadatelům akcí Slávkovi za Velkou Fatru a Aničce s Mirkem Raškovým za Flascharův důl - Odry. Ač každý z jiného soudku, byly to opravdu skvělé zážitky umocněné jak výhledy z vrcholů, tak i exkurzí podzemí dolu a těším se na další nápady. Hore i dolu zdar!!!

Karel Mikuš
11. 05. 2023 21:02

Slávku , díky...není třeba více dodat, vše už napsali Martina a Radek. Ještě více takových výletů - za málo peněz - hodně muziky.

Martina Fiedlerová
09. 05. 2023 22:45

Pod vedením Slávka jsme navštívili slovenský národní park Velká Fatra a obdivovali kouzlo místní přírody a nádherných hor. Turistický program s výstupy na Drienok, Flochovou a Lysec byl pro labužníky, ale stihli jsme se i nahřát v termálech v Turčianských Teplicích. Sešla se dobrá parta. Děkuji i za ostatní Slávkovi za tři báječné dny.
Martina

Radomír Mifka
09. 05. 2023 16:03

Děkuji Slávkovi za úžasný zájezd. Navštívil jsem místa, kde jsem ještě nebyl. Hezké trasy a útulné ubytování. Takové mám raději, než zavřený někde v hotelu.

Marie Hermanova
02. 05. 2023 09:52

Chceme poděkovat Slávkovi Kácalovi za pěkný výlet na 1. máje do Frýdku Místku, více jsme poznali město ,zámek , kostel i z křížovou cestou, uchvátil nás i hrad z výkladem a prohlídkou, příjemné prostředí a občerstvení na hradě, dále studánka ,dřevěný kostelík v Sedlišti a opět zastávka na oběd a občerstvení ,žádná honička ,pohodový výlet , sluníčkový den ,Slávku děkujeme!!! Hermanovi

Olga Hudáková a spol.
14. 04. 2023 21:37

Na prvního apríla dvanáct statečných turistů a jeden pes vzali vážně pozvání na výlet okolím Ženklavy.V nadmořské výšce 336 m.nás mile přivítali manželé Raškovi.Trasu popsal MirekR. dostatečně ve fotogalérii,tak jenom popíšeme dojmy a poděkování.Byl to doslova rodinný výlet,který končil i v rodinném domě manželů Raškových.Tam se podávalo vše,co turisté mají rádi.Sladké mrkvánky,výborná zelńačka,kávička,pivko i domácí pálenka.Zaslouží si 10 bodů.při loučení nám Mirek představil svoji chloubu-králiky s pečlivě načesanými kožichy.Výlet splnil vše a děkujeme za poznáni co krásy máme kousek za humny.Těšíme se na další výlet s Vámi.Oli a spol.

Ivana Klimčíková
13. 04. 2023 21:23

Zájezd do Železných hor byl skvělý a dobře promyšlený, děkuji Martině za organizaci a Zdeňkovi Palackému za tip na ubytování i pěší trasy. Památky v Kutné Hoře zapsané právem na seznam Unesco a procházka malebným údolím Vrchlice nám zpestřily první den. Následoval zámek Slatiňany s přilehlým parkem, hřebčíny, rozhlednami a Kočičím hrádkem. V neděli jsme si víc užili přírody při procházce kolem přehrady Seč na zříceninu hradu Oheb, v Bojanově nám odemkli k prohlídce pěkný kostel sv. Víta. I pondělní vycházka přes Veselý Kopec do Hlinska zakončená návštěvou Pekla Čertoviny byla osvěžující. Fajné ubytování s možností vstupu do sauny a výborná kuchyně i se svačinou na cestu byly třešinkou na velikonočním dortu. Trochu sychravého počasí nám nezkazilo náladu. Kdo jel s námi, neprohloupil.

Olga Hudáková a spol.
23. 03. 2023 16:23

Sobotní výlet za jarní sněženkoui s J.Paukem neměl chybu.Čekala nás hromadná doprava vlakem,ale překvapila hromadná účast turistů.Ukázalo se to,že nestačí žít jen pro rodinu,je třeba i pro sebe vyšetřit nějakou hodinu.Turisté už ví co si vzít na cestu do svého batohu:svačinu,placačku,botasky na nohy a dobrou náladu.S tímto vybavením se nedostanou do žádných nesnází.Trasa byla doopravdy nenáročná a krásná.Prostě sněženkový ráj zleva i zprava.Cesta podél Odry,hustota rybníků plná života to nešlo se pozastavit a pokochat.Někdy stačí ujít pouhý kousek od města a příroda se nám ukáže v plné kráse.Děkujeme našemu vedení a těšíme se na další krásy naší vlasti které nám připravíte.Ps:adrenalin při nasednutí některých účastníků do nesprávného vlaku bereme jako veselou historku z výletu.

Karel Mikuš
08. 03. 2023 20:32

Zimní Diery s nesmekami...
Úžasný zážitek Milane , poprvé jsem měl nesmeky na nohou a nelitoval jsem. Žebříky v takovémto stavu a ledopády - to všechno bylo pro některé z nás poprvé a úžasné. Určitě tato akce nebyla pro všechny, ale ti zdatnější z nás, kteří se přihlásili a tuto akci s horským vůdcem -Milanem absolvovali, určitě nelitovali , ba naopak , počasí se vydařilo a výhledy z Malého Rozsutce byly určitě tou největší odměnou . Nakonec o tom svědčí i fotogalerie z této akce. Budu se těšit na takové další super akce s Milanem.

Olga Hudáková
01. 02. 2023 17:42

Zdravím všechny turisty,kteří si přečtou můj vzkaz.
V lednu mezi turisty proběhla dobrá zpráva,že Slávek chystá tradiční pochod končíci grogovým zastavením,tentokrát ve vesničce Blahutovice,která byla po projití jako z Troškových filmů.Jedna dvě už se jde,kilometry zvládáme.Někteří funíme a adrenalin stoupá.Konečně rybníček nás vítá jako z Ladových obrázků.Batohy se otvírají,štamprličky nalévají.Ikdyž to jde na sádlo-koho by to netáhlo.František nás fotí, jako vždy se snaží,dokonce i vodní vílu spatří.Mezitím nám ohniví muži Slávek a Mirek rozdýchali oheň a kromě skvělého grogu otevřeli i kavárnu.Po chvíli oddechu s úsměvem na líci šlapeme po značce k železniční stanici.
Tak dík a zase za rok těšíme se na grog.Oli a spol.

Slavomír Kácal
16. 01. 2023 14:25

Ahoj všem. Asi neobvykle píše sám organizátor akce. Děkuji všem za účast v tak velkém počtu,kterou beru jako hold a jako poděkování za tuto nevšední akci. Dík za to,že akce se zimní turistikou, zpestřenou vařením grogu uprostřed přírody,si našla své příznivce. Omlouvám se všem tímto,za prodloužení trasy, uvedené v propozici,způsobené nenalezenou, zoranou,či neexistující odbočkou z hlavní cesty,která je v mapě a pohodu u rybníku nám tato skutečnost zkrátila. Na další akci se těší Slávek.

Martina reaguje:
Slávku, věřím, že píšu i za ostatní, ale sobotní vycházka zpestřená výborným grogem byla opravdu úžasná. Taky bezva parta a super počasí přispělo k dobré náladě a spokojenosti. Už se těším na další výlet.
Martina

Martina
30. 10. 2022 08:23

Děkuji všem brigádníkům, kteří přišli na brigádu v sobotu 22. října, za pořádný kus odvedené práce. A na zimu máme nachystáno.

Olga Hudáková a spol.
21. 09. 2022 21:12

Veliké díky za Šumavu.Vedení opět nezklamalo a perfektně zorganizovalo ve všech směrech zájezd na Šumavu.Taky Šumava nezklamala svou pověstí o jedinečném území a taky proměnlivým počasím.Domácí strava na Churáňově byla jako od maminky - sladká tečka po návratech z výšlapů.

Franta a Marta Horákovi
20. 09. 2022 19:30

Šumava super.

Karel Mikuš
19. 09. 2022 21:25

Ahoj, chci touto cestou opět poděkovat Milanovi a Martině za úžasný zájezd na Šumavu. Nikdy jsem zde nebyl a jsem překvapen jak krásný, rázovitý a zároveň i drsný kraj to je. Určitě jsme měli i štěstí, že zrovna v našem termínu nám rostly houby jako o závod. Sice jsme si užili i špatného počasí, ale zážitky z nádherné přírody nám to plně nahradily. Rovněž ubytování nemělo chybu, hlavně na Churáňově s perfektní kuchyní a zázemím. Už se těším na další společné akce. Ještě jednou, moc díky!

hermanova marie
15. 09. 2022 17:43

CHceme poděkovat Mirkovi Raškovi a jeho paní Aničce, že pro nás připravují tak skvělé pohodové zájezdy, vždy se na ně těšíme!!! Hermanovi