Klub Českých Turistů

odbor TJ Nový Jičín

KČT Nový Jičín » Kniha návštěv

KNIHA NÁVŠTĚV

Toto je kniha návštěv. Zde můžete psát prakticky cokoliv, co máte na srdci. Pamatujte na slušné vychování a prosím, nevkládejte žádný spam ani nežádanou reklamu. Vyhrazujeme si právo smazat či upravit jakýkoliv příspěvek, který nebude v souladu s našimi vnitřními pravidly anebo bude psán za účelem poškození druhé osoby.
Děkujeme za pochopení.

Radana Navrátilová
18. 06. 2017 18:22

Je to již týden co jsme se vrátili z Chočských vrchů a stále čerpám energii z těch nádherných zážitků,přírody a perfektní organizace.Moc děkuji Slávkovi a Martince za nádherný zájezd a samozřejmě i Radkovi,za bezpečnou dopravu,tam i zpět.Taky děkuji Slávkové Petře,za trpělivost.Už se těším,na další setkání!:-)

Mikuš Karel
13. 06. 2017 21:53

Vím, že se opakuji, ale musím opět vyslovit obdiv a vyseknout poklonu Martině a Slávkovi za zájezd na Chočské vrchy. I když se nám do cesty postavily překážky (uzavřená cesta pod Strečnem) a nepříznivé počasí ( to přišlo na závěr výšlapu na Čebrať), tak jsme si užili krásné i když náročné turistické chvíle, s možností odpočinku v přírodním termálním jezírku. Těším se na další společné akce.

Lenka Kociánová · -
30. 05. 2017 13:24

Dobrý den. S dětmi jsem se zúčastnila pochodu okolím Nového Jičína. Bylo to perfektní - hry, zábava. Děti si to moc užily. Děkujeme. Kociánová Lenka, KČT Mořkov

Marie Řehořková
28. 05. 2017 12:53

Srdečné díky všem organizátorům pochodu Okolím Nového Jičína za perfektně odvedenou práci - značení, občerstvení, program pro děti, zázemí na trati. Jako bonus byly dobrá nálada, krásné počasí a příjemná hudba na závěr.
Malebný je Váš kraj a srdečný lid v něm! Ráda se budu vracet.
Maruška

Marcela Ševčíková
23. 05. 2017 19:22

Manželům Čejkovým patří poděkování za krásný jednodenní zájezd na Chřiby.Pěkné trasy a počasí nás také nezklamalo.

Štěpánka a Pepík Porubovi
17. 05. 2017 20:49

Rádi děkujeme Vlastě a Ivanovi Čejkovým za pěkný zájezd na malebná místa Chodska a Českého lesa,kde se až tak často nejezdí(a to je škoda).
Děkujeme za perfektně zorganizovaný zájezd,za dobře připravené trasy i za skvělý maškarní večírek.Bylo nám s vámi dobře.Přejeme vám oběma pevné zdraví a hodně energie na další zájezdy.Štěpánka a Pepík Porubovi

zdenka poláchová
15. 05. 2017 17:57

Děkujem,manželům Čejkovým,za opět perfektní akci,Chodsko-Český les.Mají od nás obrovskou pochvalu,za dobře naplánované trasy i pro nás slabší turistky.Co dodat k ubytování,měli jsme se jak na zámku.Díky,patří taky za skvěle připravený karneval,řádily jsme jak za mlada.Na závěr,přejem manželům Čejkovým,hodně síly,zdraví a energie,na další supr akce s vámi.
zdraví turistky Zdenky z Bečvy.

Jitka a Přemek Martiškovi
14. 05. 2017 19:45

Děkujeme Vlastě a Ivanovi za skvěle zorganizovaný zájezd na Chodsko, pečlivě připravené turistické trasy protkané historickými a kulturními památkami v kouzelné přírodě, ubytování v nezapomenutelném historickém objektu se zajímavou a pohnutou historií i za citlivou snahu a pohotové řešení veškerých problémů. Ještě stále vstřebáváme krásné dojmy z předešlého týdne, které nenarušilo ani počasí, které si s námi hodně zahrávalo a moc se těšíme na další akce !!! Jitka a Přemek Martiškovi

Lenka Hrnková
13. 05. 2017 20:28

ráda bych touto cestou poděkovala Ivanovi a Vlastě za bezvadných 8dní strávených v krásné přírodě a hlavně s dobrou partou. Oba dva jsou sehraný tandem a jejich naplánované trasy neměly chybu. Díky ním jsem oprášila znalosti z hodin dějepisu, ochutnala vyhlášené chodské koláče a taky poznala jaké to je bydlet na zámku. Takže ještě jednou velké díky. Lenka

František Horák
12. 05. 2017 19:40

Zájezd Svratecka pahorkatina s Martinou Fidlerovou, zájezd Chodsko, Český les
s Čejkovima,výborne zájezdy. Poznal jsem jiné a zajímave trasy.

Turistice zdar,všem za organizování zájezdu dík.Čaute Franta

Hana Petrová
08. 05. 2017 21:02

Děkuji organizátorům za pěkný zájezd na Chodsko, zejména za výborně vybrané trasy. Kromě poděkování bych ráda navrhla výboru, aby zvážil uplatnění různých cen za ubytování v závislosti na počtu osob na pokoji. Bohužel se pravděpodobně téměř nikdy nepodaří zajistit pro všechny účastníky stejné ubytovací podmínky (na rozdíl od dopravy a stravy). A z toho důvodu by tak za ubytování ve dvoulůžkovém pokoji měl účastník platit přiměřeně víc, než za vícelůžkový pokoj. Dozvěděla jsem se, že jste již o tom uvažovali a ráda pomohu při výpočtu nebo zúčtování, pokud se rozhodnete pro toto zlepšení.

Martina Fiedlerová, předsedkyně odboru reaguje:
Při stanovení ceny zájezdu vycházíme především z toho, že jsme turisté a ne cestovní kancelář. Vždy se snažíme o co nejnižší cenu, aby finanční zatížení našich členů i dalších účastníků bylo co nejnižší. Od ubytovatelů dostáváme cenu za osobu na noc bez členění. Umístění do pokojů se snažíme dělat co nejcitlivěji.
Nemáme profesionální zaměstnance, zájezdy pořádají lidé, kteří tomu věnují svůj volný čas. Při tom se musíme vypořádávat s neustálými změnami - odhlašováním, náhradníky a tím i změnou skladby přihlášených účastníků. I s možným ohledem na spekulování - pokud nastavíme vyšší ceny na 2/l pokoje, nemusí je někdo chtít, ale obsadit se musí. Takže cena by stejně byla nastavena tak, aby se pokryly náklady a příplatky za 2/l by byly navíc. Toto si může dovolit CK, která se tím živí. Pro nás připadá do úvahy stanovení dvojích cen na jeden zájezd pouze tehdy, když např, z kapacitních důvodů jsou různé kategorie ubytování, to je ale zcela výjimečné. Cena i složení pokojů je uvedena v informačním letáčku - i to může mít vliv na vaše rozhodnutí o přihlášení se. Věřím tomu, že i tak si zachováme své příznivce, kteří budou dané podmínky akceptovat.

Marta Kubínková
29. 04. 2017 01:29

Marta Kubínková 29.04.2017
VELIKONOCE 2017
Opět jsem zažila úžasný zájezd do romantických zákoutí řeky Svratky, kouzelných rozhledů na moře zelených lesů zalitých sluncem a vonící jarem, po místech nabitých historií.Byl to opět opravdový zájezd. plný přátelství výborné party, radosti,pohody, zájezd naplněný vším, co tam má být,opět tak, jak to Martina Fiedlerová umí připravit.Měla by se svými spolupracovníky dostat metál a já jim tleskám a děkuji.Atˇjen dále pro nás připravuje takové úžasné zážitky a svým kouzelným úsměvem nás láká do nových zájezdů.Přátelství je jako zlatá brána a jen v nás je od té brány klíč.Díky Martino.
Marta

Slavomír Kácal
25. 04. 2017 22:08

Ahoj všem ze zájezdu.Děkuji za milá slova, zpětnou vazbu, kterou ten, co něco organizuje potřebuje k motivaci opět něco naplánovat, zajistit.
Děkuji vám všem,jak jste mne mezi vás přijali, jste ohromní turisté a parťáci, cítím se mezi vámi skvěle. Rád vám nějakou akci připravím, s Martinou si v tandemu rozumíme.Rovněž se rád zúčastnim dalších akcí
a vzájemně se potěšíme společným , spontánním zpíváním a legrací.Hore zdar!! Slávek.

Martina Fiedlerová
23. 04. 2017 09:50

Děkuji i jménem Slávka Kácala a Radka Černého všem přispivatelům za pochvalná slova k velikonočnímu zájezdu. Také všem ostatním děkuji za milou společnost. Vždyť i díky vám se letošní velikonoční zájezd maximálně vydařil. A mám pro všechny "velikonočňáky" dobrou zprávu: příští rok nás čekají opět v Ivančicích. Máme tam nějaké nevyřízené trasy...
Martina

Milan Mikuš
20. 04. 2017 20:25

Co ještě k velikonočnímu zájezdu dodat? Vše již tady bylo napsáno, škoda, že jsem nebyl první. Už teď se s Hankou těšíme na příští rok- připravíme opět (doufám) skvělou zábavu k těm našlapaným kiláskům, bereme pro muže kleštičky a pro baby švihadla + 1000 Kč. Dík Martino a Slávku!!!
Milan.

Alena Hyklová
19. 04. 2017 18:16

TURISTA:"Přes hory,lesy,vodní tok,já mám vždycky pevný krok.Šlapu si to krajinou,piju švestku s malinou.Trasu nechám náhodám,jdu a zatím nevím kam...?!"
...a proto je dobré mít spolehlivé organizátory,kteří nám vždy pomůžou najít správný směr!!!
Díky celému výboru v KČT N.J.za celoroční obětavou práci!

Alena Hyklová
19. 04. 2017 18:04

Připojuji se k poděkování organizátorům velikonočního zájezdu Martince a Slávkovi.Díky za skvělou atmosféru v průběhu všech dnů,volbu ubytování a zajímavých tras,za trpělivost a přátelský přístup k individuálním potřebám nás všech.Velký dík zároveň patří řidiči Radkovi za bezpečnou jízdu se správnou dávkou "adrenalinu" a naší partě "komiků"za to,že jsme neměli čas myslet na starosti všedních dnů!!!(Kam na ty nápady,kluci, chodíte...?)Tak ať nám to společně zase příště dobře šlape! Alča

Honza
19. 04. 2017 16:14

Marťo a Slávku, veliké díky za suprovní Velikonoční zájezd. Trasy krásné, každý si mohl vybrat tu svou, počasí jako na objednávku. Ubytování a strava na velice dobré urovni.
PS: marně přemýšlím co mě víc bolí. Jestli nohy nebo bránice..........

Radana Navrátilová
18. 04. 2017 21:18

Nekonečný dík Martince,za nádherný Velikonoční zájezd,perfektní organizaci,ubytování,jídlo,prostě za VŠECHNO:-)!Taky velký dík Slávkovi,za to,že pomohl vybrat a naplánovat Martince takové krásné místo,jako je Svratecká hornatina a taky za perfektní zábavu,nejen na závěrečném večírku!No a taky velký dík Radkovi,že nás bezpečně všude vozil a vše s námi vydržel!:-)VELKÝ DÍK!

Ivana Klimčíková
18. 04. 2017 20:58

Martino a Slávku Kácale, velké poděkování za skvělý velikonoční zájezd na Svrateckou pahorkatinu! Poznali jsme další krásy naší vlasti, hrad Pernštejn a jeskyně Blanických rytířů byla krásná tečka. Ubytování, jídlo a posezení s kytarou nemělo chybu a ještě nám vylepšilo náladu. Ivana