Klub Českých Turistů

odbor TJ Nový Jičín

KČT Nový Jičín » Kniha návštěv

KNIHA NÁVŠTĚV

Toto je kniha návštěv. Zde můžete psát prakticky cokoliv, co máte na srdci. Pamatujte na slušné vychování a prosím, nevkládejte žádný spam ani nežádanou reklamu. Vyhrazujeme si právo smazat či upravit jakýkoliv příspěvek, který nebude v souladu s našimi vnitřními pravidly anebo bude psán za účelem poškození druhé osoby.
Děkujeme za pochopení.

Martina Fiedlerová
11. 09. 2018 19:19

Zdravím všechny, kteří se v sobotu 1. 9. 2018 nezalekli předpovědi počasí a přišli si na Skurečenou užít krásný sluníčkový den. Pochoutky na ohni i na grilu, milá společnost vč. bravurní hry na kytaru otce a syna Hruškových - to nemělo chybu. Těším se na příští rok! Martina

Radana Navrátilová
05. 09. 2018 16:57

Moc děkuji všem kdo se podílel na organizaci "Opékání špekáčků" na Skurečené. Byla to nádherná akce s výbornou domácí polévkou a perfektní zábavou! Díky za super odpočinek se super partou!

Radana Navrátilová
05. 09. 2018 16:51

Chtěla bych se opožděně přidat k poděkování Milanovi Mikušovi za opravdu nádherný zájezd na Slovenský ráj. Byly to úžasné čtyři dny v krásném ubytování,s nádhernou přírodou,korunovanou Spišským hradem.Trasy byly perfektně připraveny pro všechny zdatné i ty méně,každý si mohl vybrat.Moc velké díky oběma kytaristům a Radkovi,našemu řidiči,za bezpečnou cestu tam i zpět. Taky děkuji Haničce Mikušové za pojištění a trpělivost s Milanem při plánování tohoto zájezdu a doufám,že už má v plánu další tak krásný zájezd?? Díky

Ivana Klimčíková
29. 08. 2018 09:17

Moc děkuji Milanovi Mikušovi za bezvadný zájezd na Slovenský ráj. Našel krásné ubytování s bazénem a výhledem na Spišský hrad, doporučil pěkné trasy s různými variantami pro každého. Když se k tomu přidá večerní zpívání s kytarou se Slávkem Kácalem a Zdeňkem Palackým, kterým také patří velký dík, takové 4 dny nemají chybu!

Petr Kouba
29. 01. 2018 21:11

Chata Skurečná. V lednu jsme poprvé navštívili beskydskou chatu Skurečná. Naše parta "otcové a děti" byla nadšena z pobytu mimo civilizaci. Ačkoliv nebyl sníh, tak turistika v okolí, topení v kamnech a čištění zubů u studánky na nás dýchalo romantikou. Není se co divit, že jsou termíny beznadějně rezervované. Chtěl bych touto cestou ještě pozdravit pana Ondrušku, který se nám ochotně věnoval. Tak snad za rok zas... na Ydykseb

Zdenka Poláchová
03. 11. 2017 17:04

Babiččino údolí-Náchodsko
Milí turisté,opět vám děkujem ,za bezva akci,pod vedením manželů Čejkových.Tolik krásných zážitků a poznání,nových míst,jak v České republice i v zahraničí,by jsme bez vás turistů nikdy nepoznaly.Dík patří, hlavně Ivanovi a Vlastě.Moc si přejem,aby vám fungovala spolupráce s novým klubem,manželů Čejkových.
Dejte na stranu nesváry a věnujte se nám turistům,kteří obdivují,vaši obětavost a zapálení,pro nové akce.
zdraví Zdenky.

Arnošt Pokorný · www.hradstaryjicin.cz
30. 08. 2017 15:42

Vloni nám parta lidí z KČT Nový Jičín pod vedením manželů Čejkových pomohla s uskutečněním krásné akce STRAŠIDELNÝ HRAD. Letos se této akce manželé Čejkovi nezůčastnili, ale organizaci svých přátel z klubu si vzal pod svá křídla "Čert" Honza Ondruška a "Vodník" Milan. Chtěl bych jim tímto velice moc veřejně poděkovat za skvělou pomoc s organizací, přípravou kostýmů a kreativitu v přípravě programu. A současně můj velký dík patří všem strašidlům. Myslím, že jsme si to na hradě všichni skvěle užili, zažili kus legrace a už dnes se těším na spolupráci v dalším roce. Kastelán Arnošt Pokorný, hrad Starý Jičín.

František Horák
11. 07. 2017 17:13

Dík Jiřímu Paukovi za zájezd do Vysokých Tater,Slávkovi Chočské vrchy
Radkovi za bezpečnou dopravu.
Turistice zdar čaute Franta

Klosova Petra
25. 06. 2017 15:07

Moc děkuji p.Paukovi za úžasný zájezd do Polských Beskyd,kraj jezer s nádherným koloritem hor,námět na dovolenou a ještě blízko.Také děkuji dodatečně Čejkovým za krásný výlet do Chřib,bylo to také moc pohodové.

klosova petra
25. 06. 2017 14:44

Pokud mohou všichni napsat a odešle sem to.proč ne mi

Martina Fiedlerová
19. 06. 2017 22:10

Děkuji Slávkovi, že pro nás připravil zájezd do krásných míst Slovenska. I přes nástrahy počasí a cestářů se nám podařilo program absolvovat a poznat zase něco nového. Posezení se zpěvem a kytarou také určitě všechny potěšilo. Upřesňuji, že to Slávek všechno vymyslel a připravil, moje pomoc byla jen administrativní a nepatrná. Těším se na další výlety se Slávkem.

Radana Navrátilová
18. 06. 2017 18:22

Je to již týden co jsme se vrátili z Chočských vrchů a stále čerpám energii z těch nádherných zážitků,přírody a perfektní organizace.Moc děkuji Slávkovi a Martince za nádherný zájezd a samozřejmě i Radkovi,za bezpečnou dopravu,tam i zpět.Taky děkuji Slávkové Petře,za trpělivost.Už se těším,na další setkání!:-)

Mikuš Karel
13. 06. 2017 21:53

Vím, že se opakuji, ale musím opět vyslovit obdiv a vyseknout poklonu Martině a Slávkovi za zájezd na Chočské vrchy. I když se nám do cesty postavily překážky (uzavřená cesta pod Strečnem) a nepříznivé počasí ( to přišlo na závěr výšlapu na Čebrať), tak jsme si užili krásné i když náročné turistické chvíle, s možností odpočinku v přírodním termálním jezírku. Těším se na další společné akce.

Lenka Kociánová · -
30. 05. 2017 13:24

Dobrý den. S dětmi jsem se zúčastnila pochodu okolím Nového Jičína. Bylo to perfektní - hry, zábava. Děti si to moc užily. Děkujeme. Kociánová Lenka, KČT Mořkov

Marie Řehořková
28. 05. 2017 12:53

Srdečné díky všem organizátorům pochodu Okolím Nového Jičína za perfektně odvedenou práci - značení, občerstvení, program pro děti, zázemí na trati. Jako bonus byly dobrá nálada, krásné počasí a příjemná hudba na závěr.
Malebný je Váš kraj a srdečný lid v něm! Ráda se budu vracet.
Maruška

Marcela Ševčíková
23. 05. 2017 19:22

Manželům Čejkovým patří poděkování za krásný jednodenní zájezd na Chřiby.Pěkné trasy a počasí nás také nezklamalo.

Štěpánka a Pepík Porubovi
17. 05. 2017 20:49

Rádi děkujeme Vlastě a Ivanovi Čejkovým za pěkný zájezd na malebná místa Chodska a Českého lesa,kde se až tak často nejezdí(a to je škoda).
Děkujeme za perfektně zorganizovaný zájezd,za dobře připravené trasy i za skvělý maškarní večírek.Bylo nám s vámi dobře.Přejeme vám oběma pevné zdraví a hodně energie na další zájezdy.Štěpánka a Pepík Porubovi

zdenka poláchová
15. 05. 2017 17:57

Děkujem,manželům Čejkovým,za opět perfektní akci,Chodsko-Český les.Mají od nás obrovskou pochvalu,za dobře naplánované trasy i pro nás slabší turistky.Co dodat k ubytování,měli jsme se jak na zámku.Díky,patří taky za skvěle připravený karneval,řádily jsme jak za mlada.Na závěr,přejem manželům Čejkovým,hodně síly,zdraví a energie,na další supr akce s vámi.
zdraví turistky Zdenky z Bečvy.

Jitka a Přemek Martiškovi
14. 05. 2017 19:45

Děkujeme Vlastě a Ivanovi za skvěle zorganizovaný zájezd na Chodsko, pečlivě připravené turistické trasy protkané historickými a kulturními památkami v kouzelné přírodě, ubytování v nezapomenutelném historickém objektu se zajímavou a pohnutou historií i za citlivou snahu a pohotové řešení veškerých problémů. Ještě stále vstřebáváme krásné dojmy z předešlého týdne, které nenarušilo ani počasí, které si s námi hodně zahrávalo a moc se těšíme na další akce !!! Jitka a Přemek Martiškovi

Lenka Hrnková
13. 05. 2017 20:28

ráda bych touto cestou poděkovala Ivanovi a Vlastě za bezvadných 8dní strávených v krásné přírodě a hlavně s dobrou partou. Oba dva jsou sehraný tandem a jejich naplánované trasy neměly chybu. Díky ním jsem oprášila znalosti z hodin dějepisu, ochutnala vyhlášené chodské koláče a taky poznala jaké to je bydlet na zámku. Takže ještě jednou velké díky. Lenka