Klub Českých Turistů

odbor TJ Nový Jičín

KČT Nový Jičín » Kniha návštěv

KNIHA NÁVŠTĚV

Toto je kniha návštěv. Zde můžete psát prakticky cokoliv, co máte na srdci. Pamatujte na slušné vychování a prosím, nevkládejte žádný spam ani nežádanou reklamu. Vyhrazujeme si právo smazat či upravit jakýkoliv příspěvek, který nebude v souladu s našimi vnitřními pravidly anebo bude psán za účelem poškození druhé osoby.
Děkujeme za pochopení.

Martina Fiedlerová
18. 10. 2021 10:40

Děkuji správě Skurečené - Jarce a Honzovi a všem brigádníkům, kteří se zúčastnili sobotní brigády. Udělali opět kus práce na naší krásné chaloupce.
Ještě jednou díky.

Martina
19. 09. 2021 10:40

Ahoj všichni. Letos zakládám první vzkaz do knihy návštěv. Není to škoda? Vždyť bylo tolik krásných akcí a nikdo na ně nereagoval. Takže se musíme chválit sami! Naši pořadatelé - Mirek, Milan, Slávek, Jirka, Iva a taky Milan a Tomáš nachystali a ještě nachystají krásné akce pro všechny zájemce. Není to v této době, která moc spolkové činnosti nepřeje, jednoduché. A za to jim patří velký dík!!! Na některé zájezdy se neposbíral autobus, takže se jelo osobními auty. My se ale nedáme!!! A co vy ostatní? Chcete něco pořadatelům vzkázat nebo jen tak napsat? Budeme rádi. Martina

Martina Fiedlerová
21. 10. 2020 22:10

Letošní 24. ročník Přechodu Beskyd, uskutečněný 26.9. - 28.9.2020 zvládla naše skupina turistů Úspěšně třídenním maratonem tras: první den - Prašivá – Ropička – Kalužný – Kolářová chata (Slavíč), druhý den - jeden ze tří okruhů okolo Slavíče a třetí den - Kolářová chata – Morávka. Celkem dle náročnosti tras 45 – 60 km.
Přechod začal netradičně – velkým deštěm jak v místě odjezdu v Novém Jičíně tak i na startu pod Prašivou. Také netradičně jsme poprvé dvakrát nocovali na jednom místě – Kolářová chata na Slavíči. A do třetice - také netradičně - poslední den jeho zakladatel a vedoucí, Jirka Pauk, předal štafetový kolík (štangli uheráku) představitelům mladé generace - Milanovi Kvitovi, Ríšovi Golovi a Igorovi Bartošíkovi (v zastoupení).
Jiřímu Paukovi děkujeme za jeho dlouholetou nezištnou a obětavou práci s organizováním 24 ročníků Přechodu Beskyd a novým vedoucím přejeme úspěšné pokračování.

Martina
24. 08. 2020 19:02

Zájezd do Kremnických vrchů se mi moc líbil. Krásná příroda, mnoho zajímavostí a ubytování ve sportovním centru nemělo chybu. Moc jsem si to užila.Děkuji Milane

Radek
24. 08. 2020 16:13

Kremnické vrchy: Luxusní ubytování na skvělém místě, úžasné počasí a vynikající Pan Řidič. Jak se Ti to, Milane, podařilo ?

Milan
23. 08. 2020 17:13

Zajezd s Milanem na Kremnicke vrch byl skvely. Moc diky

Karel
03. 07. 2020 22:01

Opět musím vyslovit mnoho díků za zorganizování tak pěkného zájezdu jako byl Sloup v Čechách. Ani jsem netušil jak krásná oblast je pod Lužickými horami a co vše lze nalézt v okolí Nového Boru.Pustý kostel, Pekelné doly, Lesní divadla ve Sloupu i ve Cvikově, skalní hrad, zámek Zákupy. Taktéž exkurze ve sklárnách v Lindavě byla akce, na kterou dlouho nezapomenu. Klobouk dolů za to , co nám Martina připravila...Tak báječných 6 dní jsem si už dlouho neužil. Ještě jednou mnohokrát díky. Už se těším na další akce. Karel Mikuš.

Milan
22. 02. 2020 18:47

Zdravím všechny, zimní sraz na Skurečené byl jednou z TOP akcí za poslední dobu. Neskutečně jsem si to užil a rád jsem se všemi setkal. Muzikanti, výborné jídlo, moře sněhu, sáňkování, koulování a sněhulácká rodinka, rozehřáté kamna.... to je moje :-) Na tuhle akci budu dlooouho vzpomínat.

Alena Hyklová
22. 01. 2020 08:38

Srdečně zdravím organizátory všech akcí a ostatní přátele turisty.Přeji organizátorům mnoho elánu,sil a spokojených turistů a vám všem skvělé zážitky v novém roce! "Kdo miluje přírodu,nemůže zabloudit!!!"Alča

Ivana Klimčíková
28. 10. 2019 20:08

Jirko, Milane, Igore, velké díky za zorganizování 23. Přechodu Beskyd a vymyšlení krásných tras!! V sobotu ráno se ve valašských údolích válely husté mlhy a byla radost vše pozorovat z vynořených kopců, v neděli jsme si vykračovali jen v tričku a užili si taky parádní výhledy, např. z rozhledny Búřov. Cestou si pokecáš s milými lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou notu a zapomeneš na všechny starosti :-) Už se těším na další ročník!

Radana Navrátilová
09. 10. 2019 17:10

Sice opožděně,ale přece musím touto cestou poděkovat Milanovi za perfektně vymyšlený náhradní plán a pohodový zájezd,který nám nezkazilo ani škaredé počasí! Čantoryje byla s tak bezva partou lidiček nádherná! Díky moc!

Mikuš Milan
06. 10. 2019 12:58

Ještě jednou touto cestou chci poděkovat všem zúčastněným, že přes nepřízeň počasí to nevzdali a udělali si výlet na Čantoryji jakožto záložní variantu. Doufám že nám příště bude vše přát a Velkou Fatru dáme.
Ahoj Milan

Karel
05. 10. 2019 17:42

Zdravím touto cestou všechny odvážné turisty a turistky, kteří se nezalekli nepřízně počasí a absolvovali zájezd, který měl být původně na Velkou Fatru. Chci poděkovat vůdci Milanovi, že takto zareagoval na aktuální stav počasí a změnil trasu zájezdu na Čantoryji. I tak jsme si užili prudkého stoupání do kopce, jakož i vedlejších aktivit, jako posezení v útulné chatě nahoře a dole na polské straně v Jaworniku . Ochutnání místních specialit v místní restauraci patřilo k těm nejlepším zážitkům . Holt, pokaždé počasí nevyjde a je nutno se tomu přizpůsobit. Těším se na to, že příště budou podmínky ideální a ta Velká Fatra se uskuteční .
Karel Mikuš.

Martina Fiedlerová
22. 09. 2019 20:14

Děkuji Slávkovi za nevšední zážitek na Šípu. Byl to úžasně pohodový zájezd, kde vyšlo úplně všechno - počasí, trasa, kdy jsme byli nahoře, ani nevíme jak, příjemná společnost a také závěr - koupání v lomu a občerstvení... Vůbec se mi nechtělo domů. Těším se zase na další zájezd.
Martina

Martina Fiedlerová
22. 09. 2019 20:06

Letošní opékání špekáčků na Skurečené mělo úžasnou atmosféru. Užili jsme si jak bezvadnou zábavu, tak někteří i práci. Hlavní poděkování patří našim "sekáčům", kteří štípali, sekali, řezali a skládali dřevo o sto šest - Pavel Hruška, Mirek Raška, Karel Mikuš, Drahoš Gažo, Petr Bejlovec, Esterkovi, Radek Mifka. Iva Klimčíková. Kromě toho stihl Pavel Hruška také zajistit místní hudební produkci a Mirek Raška byl šéfkuchař přes grilovanou zeleninu. Chybu rozhodně neměla ani kuchyně - Jarka Kiralová a Anička Rašková se staraly o doplnění jídelníčku - fazolová polévka a smažené čerstvě nasbírané hříbky chutnaly všem. Celková účast byla 31 účastníků a možnost ubytování využilo 10 lidí. Těšíme se na příští rok!
Martina

Alena Hyklová
28. 08. 2019 22:51

Věřím,že se zde nebude objevovat jen moje jméno a přidá se i někdo další :) Ivanko!Orlické hory byly krásné,obohacené důsledně promyšleným programem,srdcová záležitost,nemělo to chybu!Díky moc za skvělé zážitky,obdivuji trpělivost a pevné nervy s úsměvem na tváři.Přeji ti mnoho dalších vydařených zájezdů a držím palce!Alča

Alena Hyklová
22. 07. 2019 21:25

Ivi,díky moc za výlet do pralesa Mionší a okolí.Viděli jsme nová zajímavá místa v krásném prostředí,získali spoustu nových poznatků!
Gratuluji ke skvělé premiéře a pohodovou atmosféru a zároveň přeji další prima nápady,spokojené turisty a hodně elánu do dalších akcí! Alča

Alena Hyklová
24. 03. 2019 19:14

Zdravíme všechny příznivce chaty Skurečená a moc děkujeme všem organizátorům za výborné občerstvení,teplo pod střechou a skvělou atmosféru na 50.zimním srazu turistů.
Alča a Marťa
Zároveň zasílám dodatečné poděkování organizátorům všech akcí v průběhu roku 2018.Mimo jiné moc ráda vzpomínám na akci Slovenský ráj.Dokonale promyšlený program,skvělé ubytování a neskutečný adrenalin.To se ti zase něco povedlo,Milane!Pozdrav a díky vám všem!
Alča

Karel Melichárek
09. 02. 2019 16:29

Pěkný veb, zajímavý klub, atraktivní aktivity, jenom to utajení členské základny není chvályhodné. Rád bych se přidal, ale jsem starý baran a potřebuji po horách vodiče. Ne, že bych bloudil v Beskydech, Tatrách, na Fatre se neztratím ani za mlhy ani v hmle. Ale už se těma dolinama šourám a po hřebenech vleču. Potřebuji zkrátka stádo k tomu abych se motivoval nedoplazit se do cíle poslední. Zkuste doplnit váš veb seznamem členů a členek, možná z nich většinu znám, určitě u vás bude Jindra Baťka, bývalý ředitel SOU Šenov. Jakým způsobem přijímáte členy? Administrativně (chybí formuláře) nebo testem výkonnosti? Těším se na odpověď na mé dotazy a na výstup (ne na vrchol), leč z ilegality.
Zdravím všechny turisty a stvrzuji to kalíškem vrcholovky.
Melichárek

Martina Fiedlerová, předsedkyně odboru reaguje:
Děkujeme, pane Melichárku, za váš zájem. Na stránkách prezentujeme naši činnost a sdělujeme informace o připravovaných akcích jak našim členům, tak i dalším zájemcům o turistiku. Na webových stránkách jsou zveřejněni ti, kteří se podílí na činnosti odboru jako funkcionáři nebo pořadatelé akcí. Ti nosí "kůži na trh". U ostatních členů respektujeme jejich soukromí, maximálně je můžete vidět na fotkách ve fotogalerii. Pokud máte zájem o podrobnosti týkající se členství v našem odboru KČT, ráda vám je sdělím přes e-mail kctnj@seznam.cz a mohu vám poslat i přihlášku. Máte pravdu, na webových stránkách chybí (nikdo není dokonalý), ale zatím jsme se se všemi zájemci o členství domluvili k oboustranné spokojenosti. Našich akcí se samozřejmě můžete zúčastnit i jako host a zjistit, jak to u nás chodí.
Turistice zdar.
Martina Fiedlerová

Martina Fiedlerová
09. 12. 2018 11:02

Ať žije Mikuláš!
Děkuji Slávkovi, Ivě a Tomášovi za skvělý herecký výkon a Slávkovi i za režii celé nevšední akce. Všichni jsme dobře bavili, jak ti hodní, tak i hříšníci. V mikulášské dražbě jsme utržili 1.910 Kč. Skvělé! Tuto částku přidáme do charitativní sbírky KČT Novoroční čtyřlístek 2019. Dík patří všem, kteří se podíleli jak darem do dražby tak i vlastní aktivní účastí v dražbě.
Přeji vám klidný advent a krásné a šťastné vánoční svátky. Martina